Tvořím grafiku TADY

Náběr Affs TADY3. kapitola Strážce noci - 40% Shrnutí

Nudíte se?? Podívejte se na tento skvělý blog TADY
Herci

Happy birthday Ed!

27. června 2012 v 13:55 | Anne

Dnes slaví svoje 25. narozeniny můj oblíbený herec Ed Westwick! Můžete ho znát např. ze seriálu Gossip Girl jako Chucka Basse. Málo kdo ví, že je to i zpěvák!

Životopis:
Ten to britský herec hrál v Národním londýnském divadle pro mladé. U nás je znám rolí ,,záporáka,, Alexe ve filmu Potomci lidí. Je zpěvákem rockové indie skupiny The Filthy Youth, kterou vytvořil se svými přáteli v Anglii. Lidé jsou vždycky překvapení jeho původem, protože u něj není slyšet britský přízvuk. Bydlí v New Yorku v bytě s Chacem Crawfordem.

Happy birthday Bryce!

2. března 2012 v 23:25 | Anne
Dnes slaví svoje 31. narozeniny herečka, scénáristka, režisérka a producentka Bryce Dallas Howard, kterou můžete znát z filmů jako je Zatmění, 50/50, Černobílý svět nebo Život po životě. Ještě jednou všechno nejlepší!

Happy birthday Peter!

26. listopadu 2011 v 12:40 | Anne

Dnes slaví svoje 38. narozeniny herec Peter Facinelli, kterého můžete znát z Twilight jako doktora Cullena anebo z filmu Loosies jako Bobbyho.

Životopis:
Peter Facinelli se narodil 26.listopadu 1973 v Ozone Park v Queensu v New Yorku jako syn Bruny, ženy v domácnosti a číšníka Petera. Je americký herec. Vystudoval Atlantic Theater Company (hereckou školu v New Yorku).
S manželkou Jennie Garth, se kterou se seznámil při natáčení filmu AN UNFINISHED AFFAIR a která se proslavila především rolí Kelly v seriálu BEVERLY HILLS 90210 mají tři dcery - Luca Bella se narodila v roce 1997, Lola Ray v roce 2002 a Fiona Eve v roce 2006. Peter je vegetarián.

Při natáčení filmu An Unfinished Affair se seznámil se svou současnou manželkou Jennií Garth, se kterou má tři dcery (Luca Bella, Lola Ray a Fiona Eve).

Můžeme ho vidět ve filmu Twilight (Stmívání), kde si zahrál upíra Dr.Carlisle Cullena. Film je o upíru Edwardu Cullenovi (Robert Pattinson), který pozná dívku Isabellu Swan (Kristen Stewart). Oba se do sebe vášnivě zamilují a čelí s rodinou Cullenů různým překážkám.

Kristen - Stydím se za sebe!

27. srpna 2011 v 15:40 | Anne
Hvězda ságy Twilight nám prozradila, jak vzpomíná na své herecké začátky, jak se rozloučila s rolí Belly Swan a jestli skutečně miluje upíry.

O loučení s Bellou...

"Věděla jsem, že ta chvíle přijde a často jsem si představovala, jaké to pro mě asi bude. Pořád jsem si říkala: ´Bože můj, vždyť už se blíží konec´, ale ve skutečnosti mi to nějak nedocházelo. Když přišla opravdová poslední klapka, bylo to zvláštní. Poslední, co jsme točili, byla svatba. Byla to nádherná scéna a tak úžasný pocit jsem nikdy předtím nezažila, takže i přestože to bylo mé úplné finále, užila jsem si to a musím přiznat, že jsem si oddechla. Cítím se od té doby tak nějak lehčí a svobodnější."

O lásce k posmrtnému životu...

"Upíry fakt miluju! Bylo mi 17, když jsem poprvé četla Twilight a okamžitě jsem se do toho příběhu zamilovala. Je to o lidech, kteří si myslí, že mohou dosáhnout nemožného a taky je tam hodně tajemna a nebezpečí, což je ideální kombinace pro všechny holky. Myslím, že každá holka sní o tom, že něco takového prožije doopravdy..."

O svých prvních filmech...

"Stydím se, když se vidím třeba v Panic Room. Bylo mi deset a to jaká jsem v té době byla, už je teď pro mě hodně vzdálené. Občas si táta ze mě dělá srandu a když běží v televizi film, ve kterém hraju, schválně na něj přepne a začne říkat, jak jsem úžasná a jak mi to tam sluší. Ví, že to nenávidím a že na něj okamžitě začnu ječet, ať to vypne. Škádlí mě takhle, protože ví, že se za sebe stydím. Nerada se koukám na své staré filmy."

Nikki - welcome to Twitter!

26. srpna 2011 v 20:54 | Anne
Včera večer si herečka z Twilight ságy Nikki Reed (Rosalie) založila Twitter, takže pokud, stejně jako já, patříte mezi uživatele Twitteru, tak si herečku můžete přidat a sledovat novinky z jejího života. @NikkiReed_I_Am

KRISTEN STEWART: JÁ PŘECI NEJSEM SEXY!

18. srpna 2011 v 17:01 | Anne
Kristen Stewart si pořád nezvykla, že má mužské fanoušky, kteří ji obdivují. Nesnáší, když o ní někdo říká, jak je sexy…
Kristen a Robert - pro někoho jsou nejvíc sexy pár na světě, jiní je nemohou vystát. Kristen byla navíc vloni zvolená šestou nejvíc sexy ženou světa podle žebříčku časopisu FHM. Nicméně stále nesnáší, když ji lidé chválí za její vzhled, protože se rozhodně necítí atraktivní a vůbec se tak nevnímá.

"Absolutně tyhle řeči nemůžu vystát! Co to k sakru vlastně znamená, být sexy," rozčiluje se na oko Kristen. "Já se tak vůbec necítím!"

Připouští ale, že když jde po ulici, cítí pohledy lidí, kteří ji poznali. "Musím si vybírat kdy a kam půjdu. Vždycky jsem byla spíš samotářská, a to mi zůstalo do dneška. Ale chápu lidi a jejich zájem o celebrity. Když mám já někoho ráda, taky zpozorním, když se vedle mě objeví na chodníku."

"Navíc, já se ráda dívám na lidi. Myslím, že to je přirozené, pozorovat druhé. Všichni jsme stejní. Vždycky si někoho vyberu a chvíli se na něj dívám, co dělá, jak se chová… V tu chvíli mi to dodává sebevědomí," přiznává jinak plachá Kristen.

Happy birthday Cam!

16. srpna 2011 v 10:00 | Anne
Dnes slaví svoje 29. narozeniny Cam Gigandet (James). Happy birthday!

Životopis:
Cam Joslin Gigandet je americký herec. Proslavil se rolí Kevina Volchoka na televizi Fox v seriálu O.C. a pak jako Ryan McCarthy ve filmu Never Back Down. V roce 2008 dostal roli Jamese ve filmu Stmívání. (Celý životopis v celém článku...)

Narodil v Tacomě, Washington Jayovi a Kim Gigandetovými. Má jednu sestru Kelsie. Po absolvování Auburn senior High School v Auburnu ve Washingtonu se v roce 2001 přestěhoval do Californie, kde navštěvoval Santa Monica Community College, kde si poprvé zahrál.

Má rád basketball, golf, surofvání a věnuje se bojovému umění Krav Maga.

Se svou přítelkyní Dominique Geisendorffovou mají od 14. dubna 2009 dceru Everleigh Rae Gigandet.

V roce 2003 dostal svou první roli v Kriminálce Las Vegas jako Mark Young. Další role dostal v The Young and the Restless, Jack & Bobby a v úspěšném seriálu O.C., kde si zahrál Kevina Volchoka.

Filmovou roli dostal o rok později ve filmu Mistaken. Dále pak ve filmu Who's Your Caddy?. V roce 2007 dostal roli ve filmu Never Back Down.

V roce 2008 obdžel roli ve filmu Stmívání, kde si zahrál jednu ze záporných postav - upíra James, který chce zabít hlavní hrdinku - Bellu (Kristen Stewart) a snaží se mu v tom zabránit hodný upír Edward Cullen (Robert Pattinson).

Jeho nejnovějšími rolemi je postava Marka v hororu The Unborn a postava Bishopa ve filmu Making Change.

V roce 2008 získal první ocenění. První cenu 10th Annual Young Hollywood Awards, poté cenu MTV Movie Awards za film Never Back Down v kategorii "Best fight". Dále získal cenu Rising Male Star of the Year od Home Entertainment.

V roce 2009 dostal cenu opět od MTV Movie Awards za film Stmívání v kategorii "Best fight". Za film Stmívání dostal ještě dvě ceny v Teen Choice Award 2009. Jednu společně s Robertem Pattinsonem - Choice Movie Rumble a pak cenu Choice Movie Villain.

Kristen in London

2. srpna 2011 v 14:20 | Anne
Kristen Stewart (Bella) na letišti Heathrow v Londýně, kde začíná natáčení jejího nového filmu Snow White & The Huntsman.
Breaking Dawn KSTEWARTFANS110731 2 7 560x841 Kristen Stewart Arrives In London kristen stewart

Happy birthday Michael!

26. července 2011 v 17:13 | Anne
Dnes slaví svoje 24. narozeniny Michael Welch (Mike Newton). Happy birthday!
Breaking Dawn michael welch Happy Birthday Michael Welch! michael welch

Happy birthday Gil!

14. července 2011 v 17:53 | Anne
Dnes slaví svoje 45. narozeniny Gil Birmingham (Billy Black). Happy birthday!
Breaking Dawn Gil Happy Birthday Gil Birmingham! gil birmingham
 
 

Reklama