Tvořím grafiku TADY

Náběr Affs TADY3. kapitola Strážce noci - 40% Shrnutí

Nudíte se?? Podívejte se na tento skvělý blog TADY
Přečteno v květnu 2012

4. června 2012 v 12:00 | Anne |  Přečteno v...
Tady jsou knihy, které jsem přečetla v květnu 2012:

Splynutí - Maggie Stiefvater
Anotace:
V Mrazení, oba hlavní hrdinové, Grace a Sam, našli jeden druhého, ve Váhání bojovali za to, aby mohli zůstat spolu. V Navždy je situace ještě vyhrocenější, na vlky jsou pořádány štvanice a životy obou protagonistů se ocitají v ohrožení. Jak se smrt víc a víc blíží, je stále obtížnější neztratit lásku.

Můj názor: Kniha se mi velice líbila. Krásné zakončení příběhu Sama a Grace. Dále jsem moc ráda, že Cole neumřel. Hrozně moc jsem si ho oblíbila. :) 85%


Srdce v sázce - Alyxandra Harvey

Srdce v sazce - Kronika Drakeovych (Alyxandra Harveyova) obal

Anotace:
Solange Drakeová odjakživa věděla, že se má stát královnou upírů. Jako jediná upírka ženského pohlaví, která se kdy narodila a nebyla "stvořena", je ohrožovaná ze všech stran: upířími ctiteli, kteří touží podílet se na pokračování jejího rodu, až po lovce, kteří se snaží zničit ji a celou její rodinu, hnáni vidinou tučné odměny. Když dojde k únosu, její starší bratr Nicholas a nejlepší smrtelnická kamarádka Lucy se snaží ji zachránit. Dokáže ale Lucy zachránit také sama sebe před Nicholasem, který je neodolatelný jako… zkrátka jako mladý upír? A co se stane, pokud se Solange zamiluje do lovce upírů, který ji chrání před smrtelně nebezpečnými intrikami královského dvora?

Nechejte se rodinou Drakeových zavést do utajované komunity upírů, kde stále mají svoje místo velkolepé bitvy, svádění ve stylu goth, dramata nekončících životů i temný humor.

Dobrodružství rodiny Drakeových pokračují v dalších dílech, kde mladistvá, láskou protknutá upíří akce graduje a rodina musí čelit dvě stě let staré zášti.

Můj názor: Kniha mi dlouho ležela v knihovně a já se pořád do ní nechtěla pustit. Bála jsem se, že se mi nebude líbit. Chyba! Líbila se mi moc. Sice je tam trochu klišé - láska mezi dvěma, kteří spolu nemohou být apod. Ale jinak skvěle napsáno. Dávám 80%.


Micah - Laurell K. Hamilton

Micah

Anotace:
Existuje mnoho důvodů, proč oživovat mrtvé - některé jsou soukromé, některé jsou veřejnosti známé. V tomhle případě chtějí federálové oživit svědka, který zemřel předtím, než stihl vypovídat. Chtějí ho oživit a získat svědectví. Takže sedím na palubě letadla mířícího do Philadelphie. Letím splnit svůj úkol.
Ale nejsem sama. Je se mnou Micah. Micah, hlava St.Louiského pardu leopardodlaků. Leopardí král. A z mých milenců jediný, u kterého se mi rozbouří krev, jen co mu pohlédnu do jeho zelenkavých očí. Byla jsem ráda, že ho mám po svém boku.
Dokud nezmínil, že tohle bude poprvé, co spolu budeme přes noc sami. Žádný Vládce města. Žádný Alfa vlkodlak. Žádný klučina s fialovýma očima, který by se k nám ke spánku připojil. Jen já a Micah. A všechny mé strachy a pochyby ...

Můj názor: Určitě dobrý díl série. Jen škoda, že je tak krátký. Ale je dobré, že jsme se dozvěděli, jak se Micah stal leopardem. Další dílek do skládačky jeho minulosti. Dávám 90%


Tenhle měsíc to byly zajímavé knihy a žádná z nich nebyla nudná. Určitě doporučuju všechny 3!

Vaše Anne ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Karčá! ^^ Karčá! ^^ | Web | 5. června 2012 v 10:55 | Reagovat

To Srdce jsem přečetla hned, jak jsem ho dostala k Vánocůům :D Nejlepší byl Nicky a Lucy( nebo jak se jmenovali ;), už si to tolik nepamatuji :D :/ )

a čtu teprve Mrazení ;) Bohužel není moc čas, ale zní to vážně zajímavě ;) Jenom si toho Sama nedokážu nějak představit! :Dd

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama